Nihal Mühendislik

 

Yapı Güçlendirme ve Restorasyon Merkezi

 

Genel Bakış

 

     Nihal Mühendislik İhracat İthalat Yapı Restorasyon Tic. ve San. Ltd. Şti. 2007 yılında kurulmuştur. Betonarme, çelik, prefabrik kategorisindeki konut, hastane, üniversite eğitim ve araştırma binaları, yurt binaları, okul binaları, cami, endüstriyel yapıların projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrollük hizmetlerinin yapılması, mevcut binalara ait performans analizlerinin yapılması (depreme dayanıklılık testleri) gerektiğinde güçlendirme projelerinin hazırlanması, bunlar ile ilgili fiyatlandırma çalışmalarının yürütülmesi, ihale dosyalarının hazırlanması ve bahsi geçen tüm bu projelerin hayata geçirilmesi, imalatlarının yapılması, taahhütlerin titizlikle yerine getirilmesi ile ilgili çalışmalar Nihal Mühendislik’in faaliyet alanları içinde yer almaktadır.

Şirket Profili

 

Şirket Adı: NİHAL MÜHENDİSLİK İHRACAT İTHALAT YAPI RESTORASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kuruluş Tarihi: 01/01/2007
Merkez Ofis Adresi: Nişantaş Mahallesi Keyhüsrev Sokak Özlen İşhanı No:11/7 Selçuklu / KONYA

Tel : +90 (332) 322 98 30
Fax : +90 (332) 322 98 03
E-posta: info[@]nihalmuhendislik.com.tr

Vizyonumuz

 

     Yakın tarihlere kadar depremlerden çok fazla zarar gören ülkemizde de ciddi anlamda mühendislik hizmetlerinin verilmesini sağlamak bunun yanında istenildiğinde ve konsantre sağlandığında bizlerinde çok kaliteli işler yapabileceğimizi ispatlamak ve uluslar arası arenada mühendislik hizmetlerini vermektir.

Misyonumuz

 

     Taahhüdündeki projelerin ve işlerin yürürlükteki kanun ve yönetmelikler doğrultusunda hızlı, güvenilir ve eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamak ile birlikte, çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın da aynı misyon dahilinde sürekli eğitim ve yenilenmelerini sağlamak ve ülkemizin katma değerine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

 

 • Bilimsel etik kurallara kesin bağlılık
 • Alanında uzmanlık ve öncülük
 • Yasa ve yönetmeliklere bağlılık, Dürüstlük
 • Çalışanların kişisel gelişimlerini sınırsız teşvik
 • Dinamizm, Çalışkan ve özverili olmak
 • Dakiklik ve disiplin, İnsana, emeğe, bilgiye ve çevreye saygı
 • Özgür araştırma ortamı, Girişimcilik
 • Takım çalışması, Güleryüzlü iletişim, Verimlilik
 • Riskli Yapıları Tespit Lisansımız

   
  Bakanlık Yetki Belgesi